Facebook ve Instagram Reklamcılığı

GÖRÜNÜR OLUN, TIKLAMALARI ARTTIRIN VE SATIŞI YÜKSELTİN.

Etkili satış kampanyaları ile büyük gelir kazançları elde edin ve kârınızı yükseltin.
Doğru kitleye, doğru yerde, doğru zamanda ulaşın.

Hangi hizmetlere ihtiyacın var?

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Facebook Reklamları

İşletmeniz Facebook ile arkadaş mı? Yeni potansiyel müşteri oluşturmak için dünyanın en büyük sosyal ağının yüksek erişiminden yararlanın.

Instagram Reklamları

İşinizi, beğenilere değil satışa odaklanan hedeflenmiş bir Instagram reklam planıyla büyütün.

Youtube Reklamları

Bir milyar kullanıcı. Her gün 30 milyon aktif izleyici. Marka bilinirliğinizi ve ürünlerinizi kullanıcılara tanıtmak için YouTube reklamcılığı en etkili stratejidir.

Rolibo Başarı Öyküsü
4 Soruda Sosyal Medya Reklamları

Videoyu izleyin, Facebook, Instagram ve Youtube reklam platformlarının markanız için önemini öğrenin.

Facebook ve Instagram Reklam Yaklaşımımız

Markaları sosyal medya aracılığıyla daha görünür ve kârlı hale getiriyoruz.

Facebook, Instagram ve Youtube reklamları ile yeni potansiyel müşteriler keşfediyor ve daha fazla satış elde etmenize yardımcı oluyoruz. Marka bilinirliğinizi artırmanın ve hatta güzel bir Yatırım Getirisi elde etmenin en iyi yollarından biri, sosyal medya platformlarında hedeflenen tanıtımdır. Reklam trafiğini kârlı potansiyel müşterilere dönüştürüyoruz.

3 Adımda Sosyal Medya Reklamcılığı

Youtube, Instagram ve Facebook reklamları ile hedeflediğiniz kitleyi tam olarak belirleyebilir ve akışlarında yer alırsınız. Ürününüze ihtiyaç duymayan veya satın alma eğilimi olmayan kitleyi eleyerek, verimli, geri dönüşü yüksek kitleye direkt olarak hitap ediyoruz.

Reklam Maliyeti Düşük

Sosyal medya reklamları klasik medya reklamlarına kıyasla çok daha düşük maliyetle doğru kitleye ulaşmanızı sağlar.

Verimliliği Yüksek

SEO, Google Ads ile birlikte en yüksek yatırım getirisi oranına sahip dijital pazarlama kanalı sosyal medya reklamlarıdır.

Özelleştirilmiş Hedef Kitle

Sosyal medya reklamcılığında hedef kitlenizi dilediğiniz kadar özelleştirebilirsiniz. Bu sayede ürününüz veya markanız tam olarak görmesi gereken kişilere gösterilir.

Sık Sorulan Sorular

Sosyal medya reklamlarından en fazla geri dönüş Instagram ve Facebook platformlarından alınmaktadır. Bu platformların kullanıcıları reklamlarda karşılaştıkları markalara yönelik daha fazla satın alma eğilimi göstermektedir.

Instagram ve Facebook her gün milyonlarca kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Doğru seçilmiş bir demografi ve hedef kitle ile markanıza ihtiyaç duyan potansiyel müşterilerin karşısına çok düşük maliyetlerle çıkabilir ve akıllarında yer edebilirsiniz..

Sosyal medya üzerinde aktif olarak varlık gösteren firmalar müşterilere daha fazla güven verir. Sosyal medya markanızın erişilebilirliğini artırır. Doğru hedef kitle analizi ile yapılan sosyal medya reklam kampanyaları ile satın almaya hazır kişilere reklam sunulur ve yüksek geri dönüş oranları elde edilir.

Sosyal medya reklamları her zaman hedeflenen belli bir kitlenin önüne çıkar. Ürün veya markanızla ilgilenmeyen, satın almaya yatkın olmayan milyonlarca insan arasından potansiyel müşteriyi aramak yerine direkt hedef kitle ile etkileşim hedefler. Bu durum tanıtım maliyetlerinin daha düşük, verimliliğin daha yüksek olmasını sağlar.

Reklam ve tanıtım kampanyalarında dönüşümü sağlayan en önemli şey hedef kitleyi doğru olarak tanımaktır. Sosyal medya reklamları ile hedef kitlenize net olarak hitap edebilir, A/B testleri ile bu kitlenin en fazla etkileşime geçtiği reklam kampanyalarını belirleyebilirsiniz. İstatistik ve big data verilerinin birleşimi sayesinde sosyal medya reklamlarından klasik reklam türlerine kıyasla çok daha fazla geri dönüş alınabilmektedir.

Sosyal medya reklamlarından en yüksek verimi elde edebilmek için doğru hedef kitle analizi ve tanıtım kampanyasını sağlamak çok önemlidir. Profesyonel yönetilen bir reklam yayını ile ürününüzün tam olarak hitap ettiği kitleyi tespit edebilir ve yüksek geri dönüşüm alabilirsiniz.

Sosyal medyada görünür olmaya başlayın.

Sosyal medya reklamlarınızın daha iyi performans göstermesi gerektiğini mi düşünüyorsunuz?

Sosyal Medya Pazarlama İstatistikleri

  • Facebook reklamlarına tıklayan kullanıcıların %26'sı satın alma işlemi gerçekleştiriyor.

  • YouTube videolarındaki 30 saniyelik reklamların görüntüleme oranı 15 saniyelik reklamlardan %30 daha yüksektir.

  • Kullanıcıların %60'ı Instagram'da reklamlar aracılığıyla yeni ürünler keşfettiklerini söylüyor.

  • Online reklam verenlerin %93'ü, sosyal medya video reklamları ile marka bilinirliğini önemli ölçüde arttırdığını düşünüyor.