Yukarı Çık

Sık Sorulan Sorular

Seo hizmeti almadan önce öğrenmek isteyebileceğiniz, süreçlerimiz ile ilgili detaylar.

Ne zaman sonuçlarını görmeye başlarım?

Seo çalışmaları ileriye yönelik bir yatırımdır ve ücretli reklamlardan farklıdır.

Google’da arama sonuçlarında iyi konumlarda yer alan sayfalar genelde otorite değeri güçlü sayfalardır.


Sitenizi teknik anlamda doğru bir şekilde geliştirdiğinizde, arama motorları bunu fark eder ve sitenizi daha yakından takip etmeye başlar. Sitenizin otoritesi arttıkça arama sonuçlarında konumlarınız yükselir.


Bir seo projesinde yapılan çalışmalar etkisini minimum 2 ay içerisinde gösterir. Bu süreç içerisinde en önemli durum; teknik ekimiz tarafından rapor iletildiğinde, web sayfanızda bunu hızlı bir şekilde uygulayabilmeniz ve alt yapınızın uygun olmasıdır.

Link inşaası nasıl gerçekleştiriliyor?

Site dışı çalışmalarda kendimize ait kaynakları kullanmıyoruz. Nitelikli sitelerden bağlantı alımları gerçekleştiriyor, bu şekilde ileride zararlı olabilecek bağlantıların önüne geçmiş oluyoruz.

Sitenize faydası olabilecek sayfalar ile iletişime geçerek, bütçe doğrultusunda en yüksek kullanıcı erişimi olan sayfalar üzerinden yayınlar gerçekleşir.

Seo çalışmaları sürekli devam etmeli mi?

Evet. Arama motorları her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor ve rakipleriniz sizden daha iyi konumlarda bulunmak için sürekli çalışmaya devam ediyor. Yeni çıkan algoritmaları takip edilmeli ve değişen kullanıcı alışkanlıklarına sürekli uyum sağlanmalıdır.


Anahtar kelimelerinizde iyi konumlarda yer almanıza rağmen çalışmalarınızı durdurduğunuzda sıralamalarda ileriye yönelik düşüşler ile karşılaşmanız mümkün.


Adres:
Örnek Mahallesi, Ercüment Batanay Sokak Dumankaya İkon No:14 D:94 A3 Blok, 34704 Ataşehir - İstanbul