SEO Paketleri Hakkında


Seo paketleri, web sitenizin arama motorlarında güven kazanarak daha otoriter hale gelmesini ve arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalarda yer almasını sağlayacak çalışmaları içerir.

Seo paketlerimiz, Google'da daha iyi konumlarda yer almak isteyen müşteriler için ilk karar alma sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış hizmet teklifleridir. Fiyatlandırma ise sektör, pazar büyüklüğü, rekabet ve anahtar kelime sayısına göre belirlenir.

Rolibo, paket hizmet sunmaz. Markanız için özelleştirilmiş stratejiler içeren SEO hizmeti sunar.

SEO stratejinizi gerçek ve ulaşılabilir hedefler ile tasarlıyoruz.

Bizimle iletişime geçin, hedeflerinizde birlikte başarıya ulaşalım!

SEO Paketleri
SÜREÇLERE GENEL BAKIŞ Rolibo'da SEO
Başarı Formülümüz
1

Anahtar kelime araştırması
Sürecin ilk adımı, markanızın sunduğu ürün ve hizmetler ile alakalı en popüler sorguları araştırmak ve rakiplerin en çok trafik aldığı anahtar kelimeleri analiz etmekle başlar.

2

Hedeflerin belirlenmesi
Hedeflenen sonuçlara ne kadar sürede ve nasıl ulaşacağımıza dair yol haritamızı sizinle paylaşacağız. Hedefler sayısal verilere dayalı ve rasyoneldir.

3

Doğru ve etkili algoritma uygulamaları
Uzmanlarımız tarafından hazırlanan teknik SEO raporları ile yanlış uygulamalar konusunda bilgilendiriyor, doğru bir mimari için çözüm yollarını paylaşıyoruz.

4

Kullanıcı odaklı içerik
Markanızın gereksinimlerini doğrudan karşılayan içerik üretmenize yardımcı oluyor, süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

5

Marka bilinirliği artışı
Markanızı tanıtmak ve web sitenize yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturmak için tasarlanmış bir yaklaşım oluşturuyoruz.

6

Kapsamlı, şeffaf ve anlaşılır raporlama
Önceki ayın faaliyetlerini, sıralama değişimlerini, organik trafiği ve çok daha fazlasını içeren ayrıntılı raporlar sunacağız.

Daha Fazla
SEO Paketleri

SEO Paketleri
Fiyat Teklifi Al!

Markanıza hak ettiği ilgiyi verebiliriz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Merak edilenler Seo Paketleri Hangi Çalışmaları İçeriyor?

Kullanıcılar, aradıklarına arama motorlarında çeşitli anahtar kelimeler ile ulaşırlar. Potansiyel ziyaretçilerinizin ürün ve hizmetleriniz ile alakalı kullandıkları anahtar kelimeleri tahmin edebilmek, SEO'da ne kadar başarılı olacağınızı belirler. Anahtar kelime araştırması ile hizmet ve ürünlerinizi kullanıcıların nasıl aradığını tespit ederiz.

Sitenizi arama motorlarının önem verdiği birçok faktör ışığında inceliyoruz. Üst konumlarda yer almanızı engelleyen teknik zayıflıkları analiz edip, daha iyi konumlara ulaşmanız için nelerin yapılması gerektiğini öğreniyoruz. Site içi ve site dışı çalışmalar ile sayfanızın daha otoriter bir yapıya kavuşması sağlanır.

Seo raporları, yatırımlarınızın ne kadar iyi performans aldığını öğrenebileceğiniz bir pusuladır. Seo raporları anlaşılır ve yorumlamaya açık şekilde oluşturulur. Analiz ve trafik odaklı aylık Seo raporları, hangi eylemlerin gerçekten tamamlandığını ve gelecek ay neler yapılacağının planını net bir şekilde belirtir.

Kullanıcı alışkanlıklarının sürekli değişmesi ile birlikte algoritmalar sürekli kendini yeniliyor. Daha iyi sıralamalarda bulunmak için gerçekleştirdiğiniz çalışmalar ileride etkisini yitirebilir ve size zarar dahi sağlayabilir. Bu nedenle web siteleri SEO’da başarılı olmak için değişen algoritmaların ışığında sürekli kendilerini yenilemeye ihtiyaç duyar. Rolibo, markanızın daha görünür olması için web sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm çalışmaları gerçekleştirip, bu yolda sizlere yardımcı olmayı amaçlıyor.

SEO Paketleri
Bize Güvenen Hızlandırdığımız Markalar

Yaklaşık bir yıldır çalışıyoruz ve sonuçlardan memnunuz. Seo’da hedeflerimize ulaştık ve trafikteki artıştan memnunuz. Son derece bilgili ve her zaman müşterileri için ekstra çaba sarf eden bir ekip.

__
TESLA TEKNOLOJİ

Marka bilinirliğimi artırmak için web sitesi projemin içerik süreçlerinde yardımcı oldular. Bu süreç içerisinde verdikleri seo eğitimleri ile bu kavramı öğrenmeme ve başarılı içerikleri nasıl yazmam gerektiğine dair verdikleri bilgilerden oldukça memnun kaldım.

__
İNAN DOĞRU

Markamızın ismi ile ilgili Google’da arama yapıldığında olumsuz bazı sonuçlar yer alıyordu. 6 aylık bir zaman süreçte ilk sayfada istediğimiz sonuçların görünmesine yardımcı oldular, markamız için hayati olan bu durumu aşmamıza yardımcı oldukları için tüm ekibe teşekkür ederiz.

__
GİZLİ (İtibar Yönetimi)