Yukarı Çık

Seo Hizmeti

Organik trafik için web sitesi optimizasyonu
Müşterilere ulaşmanın en etkili yolu, sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan kullanıcılara görünür olmaktır.
Seo hizmetimiz, arama motorlarında ilk sıralarda yer almanızı sağlayarak, daha fazla trafik ve gelir elde etmenizi sağlar.

SEO Hizmeti Fiyatları

Rüzgar Seo Paketi

Google'da işletmenizle alakalı birkaç anahtar kelime arayın. Sitenizi arama sonuçlarının ilk sayfasında ve olması gereken konumlarda görüyor musunuz?

Arama sonuçlarında yükselme garantisi sunan "Rüzgar Seo Paketi” ile daha yüksek konumlarda yer alarak arama görünürlüğünüzü daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

 • Maaliyeti düşük
 • Yükselme Garantili
 • İçerik Pazarlaması
 • Link İnşaası
 • Hız İyileştirmeleri
 • Aylık Sıralama Raporu
 • ···
Yağmur Seo Paketi

Rekabet oranının yüksek olduğu bir sektörde mi faaliyet gösteriyorsunuz? Arama sonuçlarında istediğiniz konumlarda değil misiniz?

Seo çalışmalarınızın daha detaylı ve yoğun olarak gerçekleştirildiği "Yağmur Seo Paketi" ile sürekli yeni stratejiler oluşturulur ve web siteniz daha iyi konumlarda yer alır.

 • Yükselme Garantili
 • İçerik Pazarlaması
 • Link İnşaası
 • Mobil SEO
 • UX (Kullanıcı Deneyimi)
 • Daha Yoğun Süreçler
 • Aylık Gelişmiş Raporlama
 • ···
Güneş Seo Paketi

Bulunduğunuz sektörde öncü konumda bulunmak için rakiplerinizden çok daha fazla çalışmalı ve ileri düzey seo teknikleri uygulamalısınız.

Seo süreçlerinin maksimum yoğunlukta gerçekleştirildiği "Güneş Seo Paketi" ile arkanıza yaslanın ve istediğiniz sıralamalara yükselmenin keyfini çıkarın.

 • Sektörünüze Hükmedin
 • Yükselme Garantili
 • İçerik Pazarlaması
 • Link İnşaası
 • Mobil SEO
 • UX (Kullanıcı Deneyimi)
 • Ürün Bazlı SEO
 • Yerel Seo
 • Seo Eğitimleri
 • ···
Saniyede 60.000'den fazla arama yapılıyor
SEO, potansiyel ziyaretçilerin web sitenizi bulmasını sağlayan bir yol haritasıdır. Yüksek trafik ve daha fazla potansiyel müşteri için yapabileceğiniz en önemli yatırımlardan birisi arama motoru (SEO) optimizasyonudur.

Kurumsal Seo Hizmeti Nedir?

Arama motorları web sitelerinin en büyük trafik kaynağıdır. Seo hizmeti, internet üzerinden ürün ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilere daha görünür olmanıza yardımcı olur.

Seo hizmetimiz, dünyanın en büyük ve en güçlü tüketici pazarındaki görünürlüğünüzü üst düzeye çıkarır; arama motorları. Organik sonuçlarda ilk sıralarda bulunduğunuzda olduğunuzda ürün ve hizmetlerinizi arayan yeni müşterilere ulaşma fırsatı yakalarsınız.

Rolibo, seo süreçlerinde temel olarak 2 sorunun cevabını bulmaya çalışır:


 • Web siteniz kullanıcılara (müşterilere) aradığı bilgileri sunabiliyor mu?
 • Sayfanızın kullanıcı talepleri ve değişen kullanıcı alışkanlıkları doğrultusunda sürekli geliştirilerek, sektörün ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmesi mümkün mü?

Seo son derece karmaşık ve değişen bir algoritmaya sahiptir, bu durumu sıralamalarda yükselme garantili ‘Seo Hizmeti’ ile sizin için basitleştiriyoruz.

Devamını Göster
Eğlence sektöründe hizmet veriyoruz ve yerel aramalarda görünür olmayı hedefliyorduk. Ücretli reklamlar ile aldığımız geri dönüşler yetersiz geliyordu. Seo terimi ile tanıştık ve süreçlerimizi yönetmesi için Rolibo ile anlaştık. Hizmet verdiğimiz bölgede yerel aramalarda daha iyi konumlara ulaşarak, rezervasyon sayılarımızı artırmamıza yardımcı oldular.
Frankestein Korku Evi

SEO Hizmeti Neler İçeriyor?

Web sitenizin kullanıcı ve arama motorlarına uygun bir yapıda olması için teknik, içerik geliştirme ve daha iyi hız deneyimine kadar rakiplerinizden daha iyi konumlara ulaşmanıza yardımcı olan stratejiler içerir.
1. Web Sitesi Denetimi
1. Web Sitesi Denetimi
Web siteniz organik sonuçlarda neden düşük konumlarda yer alıyor? Yinelenen içerik, hatalı Url yapısı, yavaş hız, mobil uyumluluk sorunları ve çok daha fazlası. Birçok kriteri içeren analizler gerçekleştirip, sorunları düzelteceğiz. Amacımız, sayfanızın arama motoru uyumluluğunu önemli ölçüde artırarak, daha fazla trafik almanızı sağlamak. Bu süreçte rakiplerinizin arama görünürlüğünü kontrol ederek, istenilen sıralara ulaşmak için gerekli süreyi ve rekabeti ölçümleyeceğiz.
2. Anahtar Kelime Analizi
2. Anahtar Kelime Analizi
Doğru anahtar kelimeleri belirlemek ve hedeflemek, Seo hizmetinin başarısı için en önemli adımdır. Ekibimiz, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili belirli periyotlarda anahtar kelime analizleri gerçekleştirerek, daha fazla potansiyel müşterinin markanıza ulaşmasını sağlar.
3. Site içi Seo
3. Site içi Seo
Meta etiketleri, sayfa içeriği, site navigasyonları, site hızı ve çok daha fazlası. Site içi seo kriterlerini inceliyor ve sonuçlarda düşük konumlarda yer almanıza yol açan sayfa hatalarını çözüyoruz.
4. İçerik Geliştirme
4. İçerik Geliştirme
Bu kritik aşama, popüler arama terimlerinin derinlemesine bir analizini, müşterilerinizin nasıl aradıklarıyla ilgili bilgilerle birleştirir. Ekibimizin, işiniz için büyüme fırsatlarını keşfetmesine ve büyümeniz için en değerli şartları tanımlamasına olanak tanıyan bir dizi anahtar kelime aracıyla arama hacmini, rekabeti ve fırsatı analiz ediyoruz.
5. Link İnşaası
5. Link İnşaası
Sitenize gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmak ve böylece alan adınızın otoritesini iyileştirmek için kapsalı link inşaası gerçekleştiriyoruz. Link inşaası süreçlerinde kendi kaynaklarımızı kullanmıyoruz. Tüm link çalışmalarında net ve anlaşılması kolay ayrıntılı raporlar ile sizi bilgilendiriyoruz.
6. Raporlama
6. Raporlama
Yaptığımız tüm değişiklikleri takip ediyoruz, bu da ekibimizin planımızın etkililiğini ölçmesine yardımcı oluyor.
İnternet sitenizin ilk sıralarda yer alması için site içi ve site dışı iyileştirmeler gerçekleştiriyoruz. Seo hizmeti danışmanlığı, web sitenizi analiz ederek ilk sıralarda bulunmanızı engelleyen sorunları keşfetme ve çözme odaklı tasarlanmıştır.

Neden Seo Hizmeti Almalıyım?

Artan Trafik
Arama motorlarının sonuç sayfasında üst konumlar gösterimlerin ve tıklamaların çoğunluğunu alır. Sıralamalarda ilk sıralara ulaştığınızda web sitenizin trafiği artış gösterir. Arama sonuçlarında yer alan başlık ve açıklama alanlarını oluşturmaya öncelik veriyoruz. İyi optimize edilmiş başlık ve açıklamalar, tıklama oranınızı artırır ve sıralamalarda daha iyi konumlara ulaşmanıza fırsat sağlar.
Büyük Yatırım Getirisi
SEO, markanızı daha görünür kılmanın düşük maliyetli bir yoludur. Maliyetine oranla getiri oranı en yüksek online pazarlama aracıdır. SEO, izlenebilir ve ölçülebilir sonuçlar sağlar. Rolibo: sıralama, trafik ve dönüşümlerdeki değişimi sürekli denetler.
Markalaşma Faydaları
Markanızın oluşturulması söz konusu olduğunda, SEO kaçınılmazdır.

İlk sıralamalarda yer alan sayfalar yüksek gösterim oranına sahiptir. Üst sıralarda yer almak, web siteniz için daha fazla görünürlük anlamına gelir. Hedef anahtar kelimede ilk sıralarda yer aldığınızda trafik artışının yanı sıra kullanıcıların web sitenize güven duymasını sağlar. İlk sayfada bulunan şirketler genellikle daha güvenilir algılanır.
Uzun Süreli Sonuçlar
SEO ücretsizdir ve ilk sıralarda yer aldığınızda herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Reklamların aksine SEO'nun etkileri uzun vadelidir. Kalıcı sıralamalar uzun vadede işletmenizin hacmini arttırır.

Sıralamalarda yükselmeye hazır mısın?

Bizimle iletişime geçin, web sitenizi inceleyelim ve geri tüm kalan süreçler konusunda sizi bilgilendirelim.
Ad Soyad
E-posta
Telefon
Web Sitesi

Adres:
Örnek Mahallesi, Ercüment Batanay Sokak Dumankaya İkon No:14 D:94 A3 Blok, 34704 Ataşehir - İstanbul