Yukarı Çık

Seo Hizmeti

E-ticaret seo

Seo, markanızın organik görünürlüğünü arttırma odaklı çok yönlü stratejiler içeren bir pazarlama yatırımıdır.

Web sitenizin, kullanıcı ve arama motorlarına uygun bir yapıda olması için teknik, içerik geliştirme ve daha iyi hız deneyimine kadar rakiplerinizden daha iyi konumlara erişmenize yardımcı olan stratejiler içerir.

Seo Hizmeti markanızın görünürlüğünü organik arttırarak daha fazla müşterinin sizi bulması için, internet sitenizde yapılan çeşitli iyileştirmeleri içerir.

Google sayfaları daha iyi anlamak için arama algoritmalarını sürekli geliştiriyor. Değişen algoritmaya uyum sağlamak için ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun Seo stratejileri oluşturuyoruz.

Geleneksel bir Seo hizmeti arama sonuçlarında sadece daha iyi konumlarda yer almaya odaklanır.

Rolibo, seo süreçlerinde temel olarak 2 sorunun cevabını bulmaya çalışır;

 • Web siteniz kullanıcılara (müşterilere) aradığı bilgileri sunabiliyor mu?
 • Sayfanızın kullanıcı talepleri ve değişen kullanıcı alışkanlıkları doğrultusunda sürekli geliştirilerek, sektörün ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmesi mümkün mü?


Seo son derece karmaşık ve değişen bir algoritmaya sahiptir, bu durumu sıralamalarda yükselme garantili ‘Seo Hizmeti’ ile sizin için basitleştiriyoruz.

Devamını Göster

Seo Hizmeti Almak için 3 Neden

%44
ürün aramasına bir arama motoru ile
başlıyor.
%79
Tüketicilerin çoğu organik sonuçlara
arama yaptıklarında tıklıyor.
SEO
Herhangi bir e-ticaret pazarlama
kampanyasının en yüksek yatırım
getirisine sahiptir.

Kurumsal Seo Hizmeti

Seo, ürünleriniz ve hizmetleriniz ile ilgili arama yapan kullanıcıları hedef aldığı için en doğru pazarlama stratejilerinden biridir.

Organik sonuçlarda yer almak ücretsizdir. İlk sıralamalarda yer almak için site içi ve site dışı seo çeşitli çalışmaları gerçekleştirmeniz gerekir. İlk sırada yer aldığınızda, tıklama başına ödeme yapmanız ve reklam bütçesi ayırmanıza gerek kalmaz.

Seo'nun en önemli faydalarından biri; süreçlerinizi doğru yöneterek otorite kazandığınızda ek ücret ödemeden daha fazla kişiye erişme şansıdır.

Etkin bir Seo Hizmeti;

 • Müşterilerinizin sorularına cevap sunan, ürünlerini doğru tanıtmanıza olanak sağlayan içerik
 • Daha fazla organik ziyaretçi için detaylı anahtar kelime araştırması
 • İleri düzey site içi seo teknikleri
 • Markanızın itibarını ve organik aramalardaki konumunu iyileştirmek için geri bağlantılar oluşturmayı içerir.

SEO hem ücretsiz hem de ücretli teknikleri içerir. Birden fazla tekniğin nasıl bir araya getirileceğini bilmek, eksiksiz bir strateji oluşturmanın önemli bir parçasıdır.

Devamını Göster

SEO Hizmeti Fiyatları

Rüzgar Seo Paketi

Google'da işletmenizle alakalı birkaç anahtar kelime arayın. Sitenizi arama sonuçlarının ilk sayfasında ve olması gereken konumlarda görüyor musunuz?

Arama sonuçlarında yükselme garantisi sunan "Rüzgar Seo Paketi” ile daha yüksek konumlarda yer alarak arama görünürlüğünüzü daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

749TL/Aylık
1500TL/3 Aylık
3000TL/6 Aylık
DETAYLARA BAK
Yağmur Seo Paketi

Rekabet oranının yüksek olduğu bir sektörde mi faaliyet gösteriyorsunuz? Arama sonuçlarında istediğiniz konumlarda değil misiniz?

Seo çalışmalarınızın daha detaylı ve yoğun olarak gerçekleştirildiği "Yağmur Seo Paketi" ile sürekli yeni stratejiler oluşturulur ve web siteniz daha iyi konumlarda yer alır.

1249TL/Aylık
3000TL/3 Aylık
5000TL/6 Aylık
DETAYLARA BAK
Güneş Seo Paketi

Bulunduğunuz sektörde öncü konumda bulunmak için rakiplerinizden çok daha fazla çalışmalı ve ileri düzey seo teknikleri uygulamalısınız.

Seo süreçlerinin maksimum yoğunlukta gerçekleştirildiği "Güneş Seo Paketi" ile arkanıza yaslanın ve istediğiniz sıralamalara yükselmenin keyfini çıkarın.

2249TL+/Aylık
4500TL/3 Aylık
7500TL/6 Aylık
DETAYLARA BAK

Neden Seo Hizmeti Almalıyım?

Artan Trafik

Web sitenize daha fazla trafik gelmesini sağlar. Daha fazla müşterinin sizi görmesini sağlarsınız.

Markalaşma Faydaları

Markanızın oluşturulması söz konusu olduğunda, SEO kaçınılmazdır. Organik görünürlük marka farkındalığını arttırmanıza yardımcı olur.

Büyük Yatırım Getirisi

SEO, markanızı oluşturmanın düşük maliyetli bir yoludur. Maliyetine oranla getiri oranı en yüksek online pazarlama aracıdır.

Uzun Süreli Sonuçlar

Reklamların aksine SEO'nun etkileri uzun vadelidir. Kalıcı sıralamalar uzun vadede işletmenizin hacmini arttırır.
SEO Hizmeti Neler İçeriyor?

 • SEO denetimi:Web sitenizin sayfa içi optimizasyonunun gerçekleştirilmesi ve SEO'da zayıf olduğu teknik kısımlarda nelerin yapılması gerektiğini söyleyeceğiz.

 • Rakip analizi: Rakipleriniz hala arama sonuçlarında sizden daha iyi konumlarda mı bulunuyor? Rakiplerinizin neden sizden üst sıralamalarda olduğunu göstereceğiz ve sonrasında daha fazla trafik için bir plan oluşturacağız.

 • Anahtar kelime araştırması : Web siteniz için hangi arama terimlerinin önemli olduğunu bilmenize rağmen yeni ve yüksek yatırım getirisi sağlayan anahtar kelimeler buluyoruz. Daha fazla müşteriye dönüşen daha fazla trafik kazandırıyoruz.

 • Link inşaası :Web sitenize gelen doğal bağlantılar oldukça değerlidir. Google'dan ceza almanıza neden olabilecek otomatik pilot bağlantılarla işinizi tehlikeye atmıyoruz.

 • Yerinde Hizmet: Müşterilerimiz ile sürekli görüşüyoruz. İşinizi ziyaret eder, yönetici ekibinizle oturur, stratejik bir SEO planı oluşturarak sizin için uygularız.