İçerik Pazarlaması

ROLİBO İÇERİK AJANSI

Kapsamlı araştırmalara, titiz bilgi doğrulamasına odaklanıyoruz ve içeriğe etik bir yaklaşımımız var.

Kitlenizin güvenini kazanmanın ve güvenilir marka imajı oluşturmanın en iyi yolu içerik pazarlamasıdır.

4 Adımda İçerik Pazarlaması

Kitle Analizi

Her markanın hedef kitlesi farklıdır, bu nedenle hedef kitleye uygun bir dil belirlenmelidir. Hedef kitleyi satın almaya veya istenen amaca yönlendirecek olan aksiyon kelimeleri, anahtar kelimeler bu aşamada belirlenir, içerik dili hazırlanır.

İçerik Tasarımı

Kullanıcı odaklı içerikler, aynı zamanda arama motorları kriterlerine uygun olduğunda SEO’nuza fayda sağlar. Konuyu en verimli şekilde okuyucuya aktaracak, arama motorları ile tam uyumlu içeriklerin tasarlanır.

Teknik Hazırlık

Rolibo’da içerik, tek bir yazı olarak ele alınmaz. İnternet sitesinin tamamında bir bütün olarak kabul edilir. Bir yazı, diğer yazıya yönlendirme yaparak insanların aklındaki tüm soruları cevaplıyor, okuyucu sıkılmadan site içerisinde uzun vakit geçirebiliyor.

Yayın Süreci

İçerik, ziyaretçilerinizin web sitesinde kalma süresini artırır, satın alma sürecine fayda sağlar. Google için en önemli sıralama faktörleri arasında yer alır. İçeriklerin yazım sürecinden, yayına kadar olan sürecin tamamını yönetiyoruz.

Rolibo Başarı Öyküsü
Videoyu İzle İçerik Pazarlamasını Öğren

İçerik Pazarlaması hakkında merak edilen konular hakkında bilgi edinin.

İçerik Pazarlaması Hizmetleri

İçerik pazarlamasının sadece Google sıralamasını artırmaktan ibaret olmadığını biliyoruz. İçerik pazarlaması SEO, PR ve marka hikayesini birleştirir. Güven oluşturmanın, trafik artırmanın ve yeni satışlar elde etmenin en etkili yollarından biridir.

Web Sitesi
İçeriği

Ürün
Açıklaması

Blog
Makaleleri

Mikro Sitelerde Destekleyici Makaleler

SEO Paketleri
İçerik pazarlamasını
bizden dinlemek ister misiniz?

Bizi bilgilendirin, sizinle iletişime geçelim.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İçerik Pazarlaması Yaklaşımımız

İçerik Psikolojisi

Ürün ve hizmetlerinizi arayan hedef kitlenizin satın alma alışkanlıkları, arama alışkanlıkları ve davranışlarını tespit ederek içerik hazırlıyoruz. Rolibo’da içerik sadece yazıdan ibaret değil, aynı zamanda psikoloji de içeriyor.

İçerik Yazımı

Hem okurun hem de arama motorlarının istediği içeriği nasıl hazırlayacağımızı biliyoruz. Merak edilen tüm sorulara verimli şekilde yanıt verirken satın almaya veya gerekli diğer aşamalara teşvik eden içerikler üretiyoruz.

Bütünsel İçerik

İnternet sitenizde yalnızca tek bir yazı olmayacağının farkındayız. Birbirini destekleyen bağımsız içerikler ile müşteri ürününüzü satın almaya karar verdiğinde aklında hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz. Potansiyel müşterilerinizi satın almaya götüren cümleleri tasarlıyor ve potansiyeli verimliliğe dönüştürüyoruz.

Rolibo’da Mükemmel
İçeriğin Formülü

01

Doğru Hedef Kitle

Markanızın sunduğu hizmetlere ihtiyaç duyan müşterileri hedefliyoruz. Geri dönüş alınabilecek bir hedef kitle için çalışıyor, internet sitenizden en yüksek verimi elde edebilmenizi sağlıyoruz.

02

Doğru Analiz

Hedef kitlenizin neye ihtiyaç duyduğu, alışkanlıkları ve bulmak istediklerini analiz ediyoruz. Kusursuz içerik tasarımıyla hem potansiyel müşterilerinizi hem de arama motorlarını memnun ediyoruz.

03

Yüksek Kaliteli İçerik

Okuyucuyu bilgilendiren, aradığını bulmasını sağlayan ve hedefe yönlendiren yüksek kaliteli özgün içeriklerle hedef kitlenizi memnun ediyoruz. Yüksek okunabilirlik oranı ve tam özgünlük sunuyoruz.

04

Hedefe Yönelik İçerik Tasarımı

Markanızın internet sitesinden beklentilerinize yönelik içerikler tasarlıyoruz. Ürün satın almaya, marka imajını geliştirmeye veya farklı geri dönüşlere yönelik uygun yazım diliyle hazırlanmış içerikler üretiyoruz.

05

Kusursuz SEO Uyumu

Arama motorlarının yönergelerine uygun içerikler sayesinde markanız internetin derinliklerinde kaybolmayacak. Google ve tüm diğer arama motorlarında yüksek sıralamalar elde ederek hedef kitlenize çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla