Google Adwords Yönetim Sürecimiz

Araştırma

Hedef kitlenizin karmaşıklığı, kâr marjlarınız ve müşterilerinizin yaşam boyu değeri de dahil olmak üzere, işletmeniz hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmek istiyoruz.

Hesap Analizi

Kullanabileceğimiz en değerli varlık, hesabınızın geçmiş verileridir. Stratejimize rehberlik edecek değerli bilgileri bulmak için büyük miktarda veriyi inceleyeceğiz.

Eylem Planı

İncelemelerimizi tamamlıyoruz ve etkili bir reklam stratejisine dönüştürüyoruz. Karlılığı en üst düzeye çıkaran Yatırım Getiri (ROI) oranı yüksek kampanyalar oluşturacağız.

Performans

Google Ads kampanya performanları inceleyecek, çeşitli değişiklikler yapacağız ve sizi bilgilendireceğiz. A / B testleri ile kullanıcı davranışlarını test ederek, daha fazla dönüşüm için proaktif bir yaklaşım oluşturacağız. Kampanyaları analitik olarak optimize edilen her müşterimiz yatırım getirisinde olumlu gelişmeler yaşadı.

Rolibo Başarı Öyküsü
4 Soruda Google Ads

Google Ads reklamları hakkında merak edilenleri öğrenin. Google Ads nedir, neden önemlidir? Ne kadar bütçe ayırmalıyım? Cevapları öğrenmek için videoyu izleyin.

ROLİBO Mutlu Müşteriler

Google reklamlarına yatırım yapmak istiyorduk ama bunu etkili bir şekilde nasıl yapacağımızdan emin değildik. Rolibo, markamız için doğru hedef kitleye nasıl ulaşabileceğimizi bize anlattı ve hesaplarımızı yönetmeye başladı. Google reklamları ile yeni potansiyel müşteriler elde etmeye başladık.

__
MRPCloud Teknoloji

Yerel bir işletmeyiz. Bu nedenle bulunduğumuz yerin yakınında eğlence üzerine aktivite arayan kişilere anında görünür olmak bizim tek hedefimizdi. İnternette gelen müşterileri tespit ederek, gelen rezervasyonlarda artışı gözle görülür bir şekilde yaşadık.

__
Frankestein Korku Evi
SEO Paketleri

Satışlarınızı arttıralım.

Ücretli arama ağı reklamcılığıyla daha fazla potansiyel müşteri mi arıyorsunuz?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sıkça Sorulan Sorular

Google ADS ile reklam kampanyası hazırlarken bütçenizi tamamen kendiniz belirliyorsunuz. Reklam vermek istediğiniz sektördeki rekabete göre tıklama başına maliyetleriniz (TBM) değişkenlik gösterebiliyor.

TBM, tıklama başına maliyet anlamına gelen kısaltmadır. Herhangi bir kullanıcı reklamınıza tıkladığı zaman yapacağınız ödemeyi ifade eder.

Google ADS, Google reklam politikaları tarafından yasaklanmamış, yasadışı olmayan her sektör için kullanılabilir.

Google ADS reklamları, tercihinize göre Google reklam ortaklığı internet sitelerinde, Google arama sonuçlarında, Google reklam programına dahil mobil uygulamalarda ve Youtube’da gösterilebilir.

Google reklamları ile hedef kitleniz tam olarak aradığı ürüne yönlendiriliyor. Satın almaya hazır olan bir hedef kitleye reklam gösterildiği için geri dönüşler çok daha fazla oluyor.

Reklamlarınızda kullanılacak hedef kitle firmanızın ürünlerine veya markanıza ilgi duyan demografik gruplara göre belirleniyor. Firmanızla veya ürün gruplarınızla alakalı arama ve satın alma geçmişine sahip kullanıcılar hedef kitleniz olarak değerlendiriliyor.

Google ADS, big data teknolojisi kullanarak reklamlarda çok derin bir hedef kitle seçimine olanak sağlıyor. Bulundukları konum, yaş, cinsiyet, gelir durumları ve daha pek çok detaya göre hedef kitleniz özelleştirilebiliyor.

Mobil cihazlar üzerinden arama yapan potansiyel müşteriler işletmenizin nerede olduğunu daha kolay bulabiliyor. Bununla birlikte, bir firmayı daha önce internette görmüş olan kişiler istatistiksel olarak satın almaya daha yatkın bir psikolojiye giriyor.

Ürün ve sektörünüzle alakalı arama sonuçlarında üst sıralarda görünen markanız müşterilerinizin firmanıza daha fazla güven duymasını sağlıyor. İnternet görünürlüğünün yükselmesi hem bilinirliği hem de marka imajını olumlu etkiliyor.

Google ADS reklam kampanyanızın kaç kişiye gösterildiği, hangi arama gruplarında etkileşim alındığı, giriş sayfalarının hangisinde daha verimli sonuç elde edildiği ve buna benzer pek çok farklı istatistiksel veri incelenebiliyor.

Gerçek verilerle Bir Başarı Hikayesi
SEO Paketleri


Ücretli reklamlar ile Hellovillam dönüşüm, yatırım getirisi ve rezervasyon sayısında büyük bir artış sağladı.

İletişim
%64

Dönüşüm Oranında Artış
Oranında Artış

%41

Yatırım
Getirisinde Artış

%140

Rezervasyon
Sayısı Artışı

Rolibo ile
Google ADS

Google Ads reklamları, dijital dünyada en çok insana ulaşan reklam platformu. Doğru bir reklam kampanyası ile her gün milyarlarca aramanın yapıldığı Google’da tam olarak hedeflediğiniz kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hedef kitleye yönelik düşük maliyetli ve yüksek verimlilik sağlayan Google ADS reklam kampanyaları hazırlıyor ve yönetiyoruz. Potansiyel müşterilerinizi satın almaya yöneltecek olan etkili reklam kampanyaları ile yüksek geri dönüş oranları elde etmenizi, firmanızın gelirlerini yükselmenize yardımcı oluyoruz.